AY, YANAN YOLDA İLERLİYOR

Karşılıklı konularda, ilişkilerimizde hassas bir denge var. Tepki vermeye ve alıngan davranmaya açığız. Görüşmelerde, pazarlıklarda sakin ve soğukkanlı olmaya ihtiyacımız olacak. Öğle saatlerinde duygusal karşılaşmalar daha yoğun ya da üzerimizde bir baskı kuruyor olabilir. Gizli saklı durumlarla karşılaşabiliriz. Ay saat 13.43’ten 20.10’a kadar boşlukta kalacağı için günün ikinci yarısında daha huzurlu olmaya çalışalım. Yolculuklar yorucu olabilir.

KOÇ

Öğle saatlerine kadar oldukça duygusal tepkiler verme eğilimde olabilirsiniz. Endişelenmeye ve tartışmaya olan eğiliminiz öğleden sonra yerini daha mücadeleci ve korkusuz bir ruh haline bırakacak. Bu yüzden önemli kararları öğleden sonra vermeniz daha yerinde olacaktır. Ortak hesaplarınız da bugün dikkat etmeniz gereken konular arasında yer alıyor.

BOĞA

Bugün evlilik ve ortaklıklarınızda bazı mücadeleleri de beraberinde getirebilir. Çözüldüğünü düşündüğünüz konular tekrar karşınıza çıkarak, canınızı çok sıkabilir. Bu durum karşınızdaki kişiden de kaynaklanıyor olabilir. Ancak olaylara vereceğiniz sert tepkiler durumu iyice içinden çıkılmaz hale getireceği için sakinliğinizi korumanız son derece önemli.

İKİZLER

İş ve günlük rutinlerle ilgili sorumluluklar bugün sizi epey meşgul edecek. İş yerinde özellikle ihtiyaç duyacağınız dikkat ve kararlılığa öğleden sonra kavuşacaksınız. Detayların üstünden geçmek için günün bu saatlerini tercih etmelisiniz. Çalışma arkadaşlarınızın bazı davranışları sizi ayrıca yorabilir. Soğukkanlılığınızı korumalı, kin tutmaktan kaçınmalısınız.

YENGEÇ

Gün boyunca yaşayabileceğiniz aşk hayatınızdaki bazı gelişmeler sizi mücadele etmeye yönlendirebilir. Her zamankinden daha tutkulu davranabilirsiniz. Günün ilk saatleri yaşayacağınız gelişmeler heyecanlandırabilir. Ne yapacağınıza hemen karar veremeyebilirsiniz. Ancak öğleden sonra duygularınızı kontrol etmeniz daha kolay olacak ve çaba göstermekten çekinmeyeceksiniz.

ASLAN

Aileye ve eve ait konularla ilgili uğraşmanızı gerektirecek oldukça yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konular sizi duygusal anlamda yeni kararlar almaya itebilir. Kararlarınızı uygulamaya geçmeden önce sakinleşmeyi beklemeli, duygularınızı kontrol altına almaya çalışmalısınız. Doğru şekilde odaklanırsanız sorunları çözebilir ve ailenizle daha iyi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

BAŞAK

İş yaşamınızla ilgili bazı anlaşmalar sizi bugün yorabilir ve gerebilir. Bu anlaşmaları hayata geçirmek için hatırı sayılır bir mücadele vermeniz gerekebilir. Bu süreçte etrafınızdaki haberlere kulağınızı dört açmanızda fayda var. Kararlı olursanız durumları lehinize çevirebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle aranızdaki konuşmalarınızda da kırıcı olmamaya çalışın.

TERAZİ

Özellikle öğleden sonra para konularında büyük hareketlilik yaşayacaksınız. Günün ilk saatleri gelişmelere duygusal tepkiler verebilirsiniz. Endişeye ve karamsarlığa kapılmamaya bakmalısınız. Ancak öğleden sonra farkındalığınız oldukça artacak. Çevrenizden yardım alabileceğinizi görebileceksiniz. Daha mücadeleci ve kararlı davranabilirsiniz.

AKREP

Tüm gün boyunca kişisel konular, işinizin önüne geçebilir. Sağlığınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başlangıçta sizi endişelendiren bu gelişmelerin sonucunda diyet ve sağlık konularında sizin için olumlu adımlar da atabilirsiniz. Yeni alışkanlıklarınızı hemen benimseyecek ve kolay vazgeçmeyeceksiniz. Dikkatiniz öğleden sonra yükselecek ve işlerinizi öz güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

YAY

Yoğun ve karışık durumlarla karşılaşabileceğiniz bir güne giriş yapıyorsunuz. Özellikle öğleden sonra bu durumların sizden saklanan olaylardan kaynaklandığını anlayabilirsiniz. Gizli kalan ya da belirsizliğini koruyan konuların varlığı önce canınızı sıkabilir. Ancak daha sonra olayların üstüne kararlılıkla gideceksiniz. Kötümserlikten uzak durun.

OĞLAK

İşle ilgili konularda yakın arkadaşlarınızdan ve iş çevrenizden destek göreceğiniz bir güne hazır olun. Bugün elinize işle ilgili para geçmesi de söz konusu olabilir. Günün ilk yarısı işler üstünüze yığılmış gibi hissetseniz de öğleden sonra kendinizi toplayıp bütün işlerin üstesinden geleceksiniz. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizi yenilemek isteyebilirsiniz.

KOVA

Hedeflerinize ulaşmak ve başarılı olmak için yoğun uğraş verdiğiniz bir günden geçiyorsunuz. Sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek için son derece kararlı adımlar atmanız mümkün. Ancak bugün aileniz özellikle de annenizle ilgili bazı konular öne çıkabilir. Bu konular istemeseniz de dikkatinizi dağıtabilir. Hemen sinirlenmemeli, olaylara akılcı yaklaşmayı denemelisiniz.

BALIK

Haftanın üçüncü gününde duygusal farkındalığınız artıyor. Artık sizi yoran ve sürekli kendini tekrarlayan kişilerden uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Küçük meselelerle uğraşmak yerine daha geniş bir açıdan hayata bakmak size çok daha iyi gelecek. Bu adımları atma konusunda da oldukça kararlı olacaksınız. Sizi yıpratan kişileri hayatınızdan çıkarmaya hazırsınız.
 
Üst Alt