Daha esnek olalım

Sınırlamalar, üzerimizde baskı kuran işlerle karşılaşabiliriz. Olaylara daha dikkatli ve gerçekçi bir yönden bakalım. Öğle saatlerinde maddi konularda daha farklı düşünceler yüzünden planlarımızı değiştirebiliriz. Esneklik çok şey kazandıracak. Ailevi konularda ve duygusal isteklerimizde dengeli ve paylaşımcı olalım. İçimize dönebiliriz. Cesarete ve iyimserliğe ihtiyacımız olabilir. Yüzeysel davranmamalıyız. Sorumlulukları yerine getirmek önem kazanıyor.

KOÇ:
Hareketli bir güne kendinizi hazırlamanızda fayda var. Bugün yine çevreniz kalabalık olacak. İnsanları bir mıknatıs gibi üstünüze çekmeyi başarıyorsunuz. Konuşmalarınız insanlara ilham verecek. Dolayısıyla çalışma arkadaşlarınızı motive etmekte size düşebilir. En güzeli ise projeleriniz için gereken desteği bu canlı konuşma tarzınızla rahatça bulacak olmanız.

BOĞA: Bugün, ilginç olasılıkları beraberinde getiriyor. Akılcı ve sakin yapısıyla öne çıkan kadın arkadaşlarınız bazı konularda size yardımcı olabilir. Çevrenize karşı daha anlayışlı davranmanızı sağlayacak tavsiyelerini dikkate alın. Akılcı davranmak size başarı ve ün kazandırabilir. Gün içinde bürokratik konularda gelişmeler olabilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın.

İKİZLER: Ruhsal anlamda kendinizi rahat hissettiğiniz bir gündesiniz Bulunduğunuz sohbetlerde de bu açıdan sizi doyuracak konular açılabilir. Ayrıca ruhsal anlamda size rehberlik yapabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Bugünkü farklı havanız yakınlarınız tarafından da fark edilecek. İlginizi çeken konulardaki kurslara ve seminerlere katılarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

YENGEÇ: Bugün değişim rüzgârları kapınızı çalıyor. Kendinizi bu rüzgâra bıraktıkça ferahlayacak ve aradığınız çözümleri kolayca bulacaksınız. Bu yüzden dikkatinizi korkularınıza değil hedeflerinize yönlendirin. Ortak paralar konusunda da adım atmanız gerekebilir. Hayata neşeyle bakabilen dostlarınızla buluşup sohbet etmekte size iyi gelecektir.

ASLAN: Çevrenizde uyumlu ve hoş bir atmosfer yarattığınız bir gündesiniz. Gün boyunca oldukça hareketli olacaksınız. Tartışmaları uzatmak istemeyecek uzlaşmaya açık olacaksınız. Bu tavrınız özellikle hukuki konularda size fayda sağlayabilir. Bugün ayrıca sözleşme konularında da başarılısınız. Rakipleriniz mutsuzluklarını gizlemekte zorlanabilir.

BAŞAK: Bugün kendinizi bitmek bilmeyen bir koşuşturmacanın içinde bulabilirsiniz. Bir taraftan işlerinizi yetiştirmeye diğer taraftan çevrenizdeki kişilere sürekli bir şeyler anlatmaya çalıştığınız durumlar olabilir. Merak etmeyin hepsinin üstesinden geliyorsunuz. Yalnız hesaplarınızı yaparken dikkatli olun. Sayılarla ilgili ufak hatalar ortaya çıkabilir. Hesabınızı sıkı tutmaya bakın.

TERAZİ: Şans yıldızınız bugün de parlamaya devam ediyor. İyi zaman geçirmek kadar işinizde de oldukça başarılısınız. Orijinal fikirleriniz yeni fırsatların kapılarını açabilir. Fikirlerinizi anlatmaktan çekinmeyin çünkü bugün ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacak. Borsada işlem gören paranız varsa kazançlar da söz konusu olabilir. Eğer yoksa talih oyunları da yüzünüzü güldürebilir.

AKREP: Bugün ailenizle ilgili konularda oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşılıklı anlayışa dayalı yapıcı konuşmalar sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Babanızdan destek almanızda mümkün gözüküyor. Bu olumlu ve destekleyici atmosfer özgüveninizi arttıracak. İşle ilgili konularda daha girişken ve daha kararlı adımlar atabileceksiniz.

YAY: Konuşma ve yazma konuları tüm gününüze adeta damgasını vuruyor. Gerekli gereksiz her tür bilgi bir şekilde kulağınıza gelebilir. Aklınız ise bugün oldukça keskin gözüküyor. Değişikliklere son derece hızlı ve akılcı tepkiler verebilirsiniz. Gün içinde yolunuz postaneye, komşulara düşebilir. Ayrıca eğitim konularında hoşunuza gidecek sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Bugün sizin için oldukça hareketli geçebilir. İşinizle ilgili bazı fikirleriniz maddi anlamda destek bulabilir. Böylece kazancınızı arttıracak projelerinizi nihayet hayata geçebilirsiniz. Gelirleriniz arttıkça kariyerinize faydası olacak bazı harcamalarda bulunmanızda mümkün gözüküyor. Bir kursa yazılmayı düşünebilirsiniz.

KOVA: Bugün de kendinizle ilgili konularda yenilikler yapmaya devam edeceksiniz. İlhamınızda oldukça bol olacak. Ertelediğiniz konuları kolayca hayata geçirebilirsiniz. Önceliği sağlığınız ve bedeninizle ilgili konularına verebilirsiniz. Ancak bu yenilenme adımları ikili ilişkilerinize de yansıyacak. Buralarda da hoş değişimler yaşayabilirsiniz. Keyifli alışverişler var.

BALIK: Hayatın akışını kabullenmekle ilgili önemli deneyimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün karşılaşacağınız durumlar bazı değişiklikler yapmanız için sizi cesaretlendirebilir. Alacağınız haberler başlangıçta sizi tedirgin etse bile soğukkanlılığınızı koruyun. Gizli rakiplerinizin olabileceğini unutmayın. Sakinliğinizi koruyabilirseniz hayat size güzel seçenekler getirecek.
 
Üst Alt