Sözlerimize dikkat edelim

Ay, İkizler burcunda ilerlerken, aynı burçta Mars’a yaklaşıyor. Hızlı düşünceler ve yenilik ihtiyacı dikkat çekebilir. Sözlerimizde dikkatli olmaya çalışalım. Aynı zamanda ailevi konularda da daha gergin olabiliriz. Yaratıcı konulara güçlü bir vurgu var. Aşkta ve arkadaşlıklar içinde kimi zaman yanlış değerlendirmeler veya huzursuzluklar gündeme gelebilir. Fazla eleştirel davranmak ya da titizlik göstermek yüzünden gerginlikler yaşayabiliriz.

KOÇ:
Yoğun bir haber trafiği yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde meydana gelecek değişikliklere karşı daha dikkatli ve özenli davranmanız gerekebilir. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerde değişim teması öne çıkıyor. Gün içinde fiziksel açıdan da oldukça hareketli olacaksınız. Neyse ki enerjiniz oldukça yüksek olacak.

BOĞA: Gelirleriniz ve harcamalarınız gündeminizin en önemli konusu olabilir. Kaynaklarınızı arttırmak için yeni arayışlara yönelebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde kişisel yeteneklerinizi ve karizmanızı ön plana çıkarmak faydalı olabilir. İş birliği yapabileceğiniz kişilerle ilgili olumlu gelişmeler olacak. Akılcı ve kararlı yaklaşımlar sonuç verecek.

İKİZLER: Çevrenizdeki sis bulutları dağılıyor. Kendinizi zinde ve daha iyi hissedeceksiniz. Artık tüm enerjinizi ve dikkatinizi kendinize veriyorsunuz. Sizi strese sokan konuların geride kaldığını fark edeceksiniz. İlişkilerde yenilenme ve hafifleme temaları öne çıkıyor. Yakınlarınıza, öncelikleriniz konusunda gerekli tavrı almaktan çekinmeyeceksiniz.

YENGEÇ: Kontrol ve kabullenme konularında gelişme kaydedeceğiniz bazı durumlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Ruhsal gelişiminiz için önemli adımlar atabileceksiniz. Bu konularda size yol gösterecek kişilerle tanışıp, görüşmeniz de mümkün görünüyor. Duygusal konularda değişim ve dönüşüm temaları öne çıkıyor. Hayata daha fazla güvenmelisiniz.

ASLAN: İşle ilgili konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir gün. İşten gelecek paralar ve destekler konusunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Geleceğinizle ilgili daha umutlu olabilirsiniz. Sosyal ortamlarınız oldukça kalabalık ve hareketli olacak. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Paranızı harcama konusunda cömertsiniz.

BAŞAK: İşinizle ilgili konulara ve detaylara yoğunlaşmanız gerekebilir. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ağırlığınızı koymanız önemli sonuçlar yaratacak. Başarı ve tanınma konularında elinize bazı fırsatlar geçebilir. Ayrıca aileye ve evinize ait konularda ani değişiklikler meydana gelebilir. Yeni sorumluluklar almanız mümkün görünüyor.

TERAZİ: Sınırlarınız aşma teması üzerinizde oldukça etkili olacak. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak sizi bunaltan kurallardan kurtulmak isteyeceksiniz. Eğitim ve araştırma konularında sürpriz gelişmeler olabilir. Yurt dışından gelecek haberler de bu konularda sizi oldukça cesaretlendirecek. Yeni kararlarınızı hemen hayata geçirmek isteyeceksiniz.

AKREP: Finansal konularda önemli bir hareketlilik yaşamanız mümkün. Yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Ani iniş çıkışlar sizi epey heyecanlandıracak. Ortaklarınızla veya destekçilerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Gün içinde bankaya yolunuz düşebilir. Kararlı ve mücadeleci olmanız gerekiyor. Akışta kalmaya özen gösterin.

YAY: Ortaklıklar konularında yeni gelişmeler yaşamanız söz konusu olabilir. Çevrenizde olan bitene dikkat kesilmeniz gerekebilir. Anlaşma gerektiren işlerinizi sağlama almanız iyi olabilir. İşle ilgili konularda uyumlu olduğunuz kadar güçlü görünmeniz de size yarar sağlayacak. Duygusal ilişkilerinizde heyecanı ve uyumu bir arada yaşayacaksınız.

OĞLAK: Zihinsel olarak oldukça üretken olabileceğiniz bir gün. Çevrenizdekiler fikrinizi almak isteyebilir. Bu durum sizi bir parça yorabilir. Ancak gün içinde tavır almanız gereken noktalarda karşınıza çıkmaya kimse cesaret edemeyecek. Sorumluluklarınız artabilir, yorulabilirsiniz. Bu yüzden sağlığınızla ilgili yapmanız gerekenleri bugünden halledin.

KOVA: Nihayet eğlence ve heyecan konuları gündeminizde öne çıkıyor. Hafta sonuna hızlı başlayacaksınız. Aşktan yana sürprizlere hazır olun. Sevdiğinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, eğlenceli bir gündesiniz. Eğlenmek ve kendinizi şımartmak için yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalısınız. Şans oyunlarında bile ufak kazançlarınız olabilir.

BALIK: Kendinizi sağlama almak ve güvende hissetmek için yoğun bir çaba içine girebilirsiniz. Çevrenizdeki değişiklikler sizi uzun vadeli yatırımlara yöneltebilir. Sezgilerinize kulak verin. Taşınmaz mülklerle ilgili fırsatlar elinize geçebilir. Aileye dair konularda da hareketlilik olabilir. Geçmişten kaynaklanan durumlar olumlu sonuçlar verebilir.
 
Üst Alt