TEK BAŞINA KARAR VERMEK ZOR

Ay yeniay aşamasında olsa da başkalarının onayına ve görüşlerine de ihtiyacımız olacak. Uzlaşı ve denge gerektiren konular üzerinde durabiliriz. Dinleyici olmaya çalışalım. İlişkilere odaklanmak ve yeni girişimlerimizde daha diplomatik olmaya gayret etmeliyiz.Aceleci de olsak, kararsız kaldığımız durumlarla karşılaşabiliriz. Ay’ın çok fazla açı içinde olmaması hangi yöne doğru ilerleyeceğimiz konusunda dağınıklık yaratabilir. Duyarlı olmalıyız.

KOÇ

Bugün Ay karşıt burcunuz Terazi’de ilerlerken eğer dikkatsiz davranırsanız ciddi iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Ortağınız veya eşinizle olan konuşmalarınızda ısrarcı tavırda olmamaya özen göstermelisiniz. Düşüncelerinizi sabit fikir haline getirmemeli, bunun geçici bir durum olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ay’ın bu durumu işlerinizde de ani riskler oluşturabilir.

BOĞA

Haftanın ikinci gününde iş ve işle ilgili konularda bazı hareketlilikler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili iletişim kurduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde sürtüşmeler olabilir. Tartışmaları alevlendirmekten sakınmalısınız. Kendinizi açık ve en kısa cümlelerle ifade etmeye çalışın. İşlerinizin yoğun olduğu bugün, sağlığınıza da mümkün olan özeni göstermeye çalışmalısınız.

İKİZLER

Bugün düne göre biraz daha dikkatli olmanızda ve daha temkinli davranmanızda fayda var. Kendinizi ifade ederken daha özenli davranmanız sizi gereksiz yanlış anlamalardan koruyacaktır. Çevrenizdeki kişilerin bugün daha gergin ve kavgaya hazır olduğunu hemen fark edeceksiniz. Ancak bu durumu aşmak için aklınız kadar sabrınız da önemli olacak.

YENGEÇ

Bugün aile konuları sizin için ön plana çıkıyor. Ancak ailenizle olan iletişiminiz yanlış anlamalara ve ani öfke parlamalarına daha çok açık. Sizi tedirgin edecek bu ortamda yapılacak en doğru hareket, ailenizin hassasiyetlerine özen göstermeniz, bunu başaramıyorsanız uzak durmanız ve duymazdan gelmeniz olabilir. Ayrıca bugünlük güvenlik içeren konulara daha özenli yaklaşmalısınız.

ASLAN

Haftanın ikinci gününde hem fiziksel hem de zihinsel anlamda hareketli bir gün yaşamanız kuvvetli bir olasılık. Bugün çok sayıda kişiyle canlı ve enerjik bir iletişim kurmanız gerekebilir. Alacağınız haberler sizi şaşırtabilir. Tepkisel davranmamalı, önce sakinleşmeye çalışmalısınız. Bazı gelişmeler umduğunuz gibi olmasa da konuşmaları kavgaya dönüştürmenin size yarardan çok zarar getireceğini unutmayın.

BAŞAK

Para konularında riskli hareketlere yönelebilir, maddi durumunuzu zorlayacak adımlar atabilirsiniz. Bu tutumunuz sizi destekleyen kişilerce doğru bulunmayabilir. Nedenlerinizi anlatma konusunda çok başarılı olamayabilirsiniz. Parasal konularda olabildiğince temkinli davranmak zorunda olduğunuz bir gündesiniz. Çevrenizle tartışmak yerine tavsiyelerini dikkate almanız daha iyi olabilir.

TERAZİ

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay sizi daha çekici ve enerjik kılabilir. Çevrenizdeki kişilerle konuşmalarınız hızla tartışmalara dönüşebileceği için egonuzu kontrol altına almaya çalışın. Özellikle yeni kararlarınızı hayata geçirirken öncelikle sadece sizi ilgilendiren kişisel konulardan başlamalı, ilişkilerinizle ilgili adımları başka bir güne ertelemeye bakmalısınız.

AKREP

Haftanın ikinci gününde kendinizi zihinsel olarak bir karışıklık içinde hissedebilirsiniz. Gün içinde bazı beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Endişeye kapılmamalı, sorunların üstesinden gelebileceğinizi ve bütün sorunlarınızı bir gün içinde çözmek zorunda olmadığınızı unutmamalısınız.

YAY

Hareketli ve enerjik olduğunuz ancak kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Birlikte olduğunuz gruplarda bugüne özel bir iletişim sıkıntısı yaşanabilir. İnsanlar daha gergin ve alıngan tavırlar sergileyebilirler. Dikkatinizi korumalı ve sözlerinizi yumuşatmaya özen göstermelisiniz. Unutmayın, ufak sürtüşmeler büyük tartışmalara dönüşebilir.

OĞLAK

Özellikle üstlerinize karşı ısrarcı ve sabit fikirli tavırlardan özellikle uzak durmanız gereken bir gündesiniz. İş yerinde meydana gelecek ani gelişmeler, çalışma ortamınızın huzurunu hızla kaçırabilir. Bugün çıkması olası tartışmaları çözüme kavuşturabilirseniz kariyerinizde önemli olabilecek fırsatları da ele geçirebilirsiniz. Olaylara sakin ve kontrollü yaklaşabilmeniz size büyük yarar sağlayabilir.

KOVA

Bugün düşüncelerinizi dile getirirken abartıdan ve egodan uzak durmaya çalışın. Tanımadığınız kişilerin görüşleri size farklı fikirler verebilir. Uzun yolculuklar veya çalışmalarınıza akademik bir yapı kazandırmak gibi yeni adımlar sizi cesaretlendirebilir. Tartışmalarınızda iyi bir dinleyici olabilirseniz oldukça faydalı fikirler edinebilirsiniz. Geniş düşünmeye çalışmanızda fayda var.

BALIK

Para ve finansal konularda yoğun ve yorucu bir gün sizi bekliyor olabilir. Gün içinde banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir. Ufak tefek bile olsa zaman kaybettiren sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları olduğundan daha büyük hale getirmemeye dikkat etmelisiniz. Bugün aynı zamanda duygusal alınganlıkların sizi yönetmesine izin vermeyin.
 
Üst Alt